Katalog

SPINHAWK SP315906X

"Lifestyle" brýle od značky RUDY PROJECT! Ideální městské brýle vhodné na každodenní běžné nošení.

Barevné varianty
Dostupnost
není skladem (na objednávku) na objednávku (1 až 2 týdny)
3 770 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
RUDY PROJECT
Barva
Černá
Druh
Pánské
Barva čočky
Šedá
Polarizační
Ano
Fotochromatické
Ne
Zrcadlové
Ano

Nabízíme Vám široký sortiment brýlí značky Rudy project!

Firma Rudy Project je na trhu již od roku 1985 a specializuje se na vývoj a inovace sportovních slunečních brýlí, helem, dále dioptrických obrub a fashion brýlí.

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

Model SPINHAWK patří do kategorie "lifestyle" brýlí. Jedná se o vysoce kvalitní brýle, které jsou určené především jako pánské brýle pro každodenní běžné nošení.

  • 100% UV ochrana
  • Filtr Cat. 3
  • Polar 3 FX Grey Laser čočky - POLAR3FX™ je technologie vyvinutá speciálně pro brýle RUDY PROJECT. Chrání Váš zrak před škodlivým UV zářením a také před oslněním díky polarizaci. Jedinečná absorbce světla zvyšuje kontrast a hloubku vnímání barev
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

 

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

 


 

 

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.
Rozumím
###message