Katalog

Polaroid 4214V

Nabízíme Vám sluneční brýle Polaroid, které jsou zárukou kvality a perfektního vidění. + K brýlím zdarma značkové pevné pouzdro Polaroid, kvalitní jemný hadřík z mikrovlákna a polarizační tester (v celkové hodnotě 199,- Kč).

Barevné varianty
Dostupnost
skladem doručení 1 až 2 dny
1 200 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
POLAROID
Barva
Černá
Barva čočky
Šedá
Druh
Unisex
Polarizační
Ano
Fotochromatické
Ne
Zrcadlové
Ne

Nabízíme Vám sluneční brýle Polaroid z aktuální kolekce 2016!

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

Čočky jsou vyrobeny z materiálu UltraSight ™, který je exkluzivně vyvinutý pro sluneční brýle Polaroid. Materiál je vytvořen z devíti funkčních vrstev.

Základní vrstvou čoček je polarizační filtr. Ten je z obou stran chráněn absorbčními vrstvami, které blokují všechny škodlivé UVA, UVB a UVC paprsky = 100% UV ochrana. Tyto vrstvy jsou z chráněny "Šok-absorbující" vrstvou, která dodává čočkám lehkost, flexibilitu a odolnost proti nárazu. Poslední ochranná vrstva aplikovaná po obou stranách je proti poškrábání.


Model P4214 patří do kolekce kovových "fashion" brýlí. Jedná se o klasické pilotky s kovovým rámem, které jsou vhodné jako dámské i pánské brýle pro každodenní nošení.

  • 100% UV ochrana
  • Filtr Cat. 3 - tento filtr je nejvíce používaným pro běžné nošení i běžné sportovní aktivity. Filtr je uveden přímo na brýlích nebo na visačce.
  • Polarizace - je vlastnost čoček, která chrání Váš zrak také proti odleskům. Jedná se o ochranu před odraženými slunečními paprsky od lesklých povrchů, jako je voda, mokrá vozovka, sklo, sníh apod.
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.

Fotogalerie

Rozumím
###message