Katalog

FOTONYK SP454076-0000

NOVINKA pro rok 2017! Sportovní sluneční brýle FOTONYK značky Rudy Project! Tyto sportovní brýle jsou vhodné na různé druhy sportů. Brýle zaručují maximální komfort, výkonnost, odolnost a 100% ochranu!

Barevné varianty
Dostupnost
není skladem (na objednávku) na objednávku (1 až 2 týdny)
3 190 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
RUDY PROJECT
Barva
Yellow Fluo
Druh
Unisex
Barva čočky
Modrá, Šedá
Polarizační
Ne
Fotochromatické
Ne
Zrcadlové
Ano
Barva zrcadla
Oranžová

Nabízíme Vám široký sortiment brýlí značky Rudy project!

Firma Rudy Project je na trhu již od roku 1985 a specializuje se na vývoj a inovace sportovních slunečních brýlí, helem, dále dioptrických obrub a fashion brýlí.

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

Model FOTONYK je technická brýle ideální pro různé druhy sportů. Rudy Project nabízí sportovcům absolutní přizpůsobitelnost brýlí pro zajištění komfortu a výkonnosti.

  • Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je vytvořen z vysoce kvalitního lehkého termoplastu - zaručená stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu a je hypoalergenní
  • Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu se brýle stávají extrémně lehké a zároveň odolné
  • Ergonomický nosník - díky ohebnosti nosníku se brýle hodí na jakýkoliv tvar nosu.
  • Materiál čoček - Polykarbonát (lehký a odolný materiál)
  • Nárazníky - jsou barevné gumové vložky navržené s cílem maximalizovat bezpečnost v případě nehody a nárazů.Tyto díly jsou k dispozici v různých barvách, což Vám dovoluje vytvořit si své jedinečné sluneční brýle!
  • Systém odvětrávání - Vent Controller ™ ovládá proudění vzduchu a pomáhá tak proti zamlžování čoček, což zajišťuje dokonalou viditelnost.
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Specifikace:

Rám: YELLOW FLUO GLOSS + černé nárazníky

Čočka: Multilaser Orange

Filtr Cat.: 2

Světelná propustnost: 21,9%

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.
Rozumím
###message