Katalog

AGON SP294184-EEE2

Sportovní brýle značky RUDY PROJECT vhodné na různé druhy sportů. Brýle zaručují maximální komfort, výkonnost, odolnost a 100% ochranu!

Barevné varianty
Dostupnost
není skladem (na objednávku) na objednávku (1 až 2 týdny)
4 890 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
RUDY PROJECT
Barva
Lime Fluo
Druh
Unisex
Barva čočky
Šedá, Zelená
Polarizační
Ne
Fotochromatické
Ne
Zrcadlové
Ano
Barva zrcadla
Zelená

Nabízíme Vám široký sortiment brýlí značky Rudy project!

Firma Rudy Project je na trhu již od roku 1985 a specializuje se na vývoj a inovace sportovních slunečních brýlí, helem, dále dioptrických obrub a fashion brýlí.

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

Model AGON je technická brýle ideální pro cyklistiku ,jízdu na horském kole a triatlon. Rudy project nabízí sportovcům absolutní přizpůsobitelnost brýlí pro zajištění komfortu a výkonnosti.

  • Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je vytvořen z vysoce kvalitního lehkého termoplastu - zaručená stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu a je hypoalergenní
  • Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu se brýle stávají extrémně lehké a zároveň odolné
  • Ohebné stranice a ergonomický nosník - díky ohebnosti stranic a nosníku se brýle hodí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu
  • Materiál čoček - Polykarbonát (lehký a odolný materiál)
  • Systém odvětrávání - Vent Controller ™ ovládá proudění vzduchu a pomáhá tak proti zamlžování čoček, což zajišťuje dokonalou viditelnost.
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!


Specifikace:

Rám: LIME GLOSS + lime doplňky

Čočka: Multilaser Green (se zrcadlem)

Filtr Cat.: 3

Světelná propustnost: 16%

POZN.: Fotochromatické čočky jsou takové čočky, které mění své zabarvení na základě intenzity UV záření, dle svého druhu se mohou zabarvovat do šedé, červenohnědé a hnědé barvy.

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.
Rozumím
###message