Katalog

INVU P2602B

Kvalitní sluneční brýle INVU od švýcarské firmy Eyewear Group, které Vám poskytují jedinečné vidění, díky svým POLARIZAČNÍM čočkám. + K brýlím zdarma značkové pevné pouzdro INVU, jemný hadřík z mikrovlákna a polarizační tester (v celkové hodnotě 199,- Kč).

Dostupnost
skladem doručení 1 až 2 dny
1 590 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
INVU
Barva
Hnědá
Druh
Unisex
Barva čočky
Šedá
Polarizační
Ano
Fotochromatické
Ne
Zrcadlové
Ne

Nabízíme Vám sluneční brýle značky INVU, která je na trhu od roku 2013. Tato značka Vám nabízí jedinečný vizuální zážitek za velmi přijatelné ceny!

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

"Ultra" polarizační filtr je srdcem devíti vrstev čoček INVU ™.  Díky vysoce efektivní polarizaci Vám sluneční brýle poskytují neoslňující pohled s výjimečnými kontrasty a dokonalým vnímáním barev. Další vrtva je speciálně vyrobená pro vylepšení barev a kontrastů mezi nimi.

Důležitou vrstvou je absorbsční vrstva, která blokuje UV záření působící vážné poškození očí = 100% UV ochrana. UV ochranná vrstva od švýcarské firmy Eyewear Group zcela blokuje veškeré UV paprsky do 400 nanometrů a zároveň umožňuje potřebný průchod světla do oka.

Výše zmíněné vrstvy jsou chráněné "Multi" vrstvou, která dodává čočkám především odolnost proti nárazu, čímž jsou brýle vhodné i k různým sportům. Čočky jsou také ochráněny ochrannou vrstvou proti poškrábání.

Model P2602B patří do kolekce PREMIUM. Jedná se o celoobroučkové plastové brýle, které jsou vhodné jako dámské i pánské brýle pro každodenní běžné nošení. Čočky těchto brýlí jsou také očetřena antireflexní vrstvou, který zabraňuje odleskům.

  • 100% UV ochrana
  • Filtr Cat. 3 - tento filtr je nejvíce používaným pro běžné nošení i běžné sportovní aktivity. Filtr je uveden přímo na brýlích nebo na visačce.
  • Polarizace - je vlastnost čoček, která chrání Váš zrak také proti odleskům. Jedná se o ochranu před odraženými slunečními paprsky od lesklých povrchů, jako je voda, mokrá vozovka, sklo, sníh apod.
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.

Fotogalerie

Rozumím
###message