Katalog

TRALYX SX SP397866D0000

NOVINKA pro rok 2016! Sportovní sluneční brýle značky Rudy Project - menší verze modelu TRALYX s fotochromatickou čočkou!

Barevné varianty
Dostupnost
skladem 1 ks doručení 1 až 2 dny
6 290 

Vše o produktu

Parametry

Výrobce
RUDY PROJECT
Barva
Růžová
Druh
Dámské
Barva čočky
Šedá
Polarizační
Ne
Fotochromatické
Ano
Zrcadlové
Ano

Nabízíme Vám široký sortiment brýlí značky Rudy project!

Firma Rudy Project je na trhu již od roku 1985 a specializuje se na vývoj a inovace sportovních slunečních brýlí, helem, dále dioptrických obrub a fashion brýlí.

Všechny brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chrání Váš zrak 100% UV ochranou.

Model TRALYX SX je novinkou pro rok 2016. Jedná se o dámský model sportovních brýlí, který je určen především pro cyklistiku a běh. Jde o menší variantu modelu TRALYX, který je vhodný pro menší obličeje a hlavně pro ženy.

  • Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je vytvořen z vysoce kvalitního lehkého termoplastu - zaručená stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu a je hypoalergenní
  • Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu se brýle stávají extrémně lehké a zároveň odolné
  • Ohebné stranice a ergonomický nosník - díky ohebnosti stranic a nosníku se brýle hodí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu
  • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy (minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Specifikace:

Rám: RUBIN GLOSS + bílé doplňky

Čočka: ImpactX Photochromic 2 LASER BLACK (transparentní - šedá s jemným zrcadlem)

Filtr Cat.: 1-3

Světelná propustnost: 62% - 13%

POZN.: Fotochromatické čočky jsou takové čočky, které mění své zabarvení na základě intenzity UV záření, dle svého druhu se mohou zabarvovat do šedé, červenohnědé a hnědé barvy.

Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.

Výrobek námi nabízený je v souladu s předpisy a zákony EU. Tento produkt může být výrobcem upraven za účelem zlepšení funkčnosti bez jakéhokoliv upozornění.
Rozumím
###message